
Apsaugota: Veido mankštos
Ištraukos nėra, nes čia apsaugotas įrašas.
Ištraukos nėra, nes čia apsaugotas įrašas.
Gerti daugiau vandens; Neišmetinėti maisto; Į bet kokią situaciją sureaguoti ramiai; Sąmoningai auklėti savo vaiką; Sveikai maitintis; Visada palaikyti tvarką namuose; Didinti fizinį aktyvumą; Darbe kuo daugiau laiko būti proaktyviai; Išmokti atsisakyti; Pirma gerai pagalvoti, paskui pakalbėti; Žadėti mažiau;
Įprotis – tai sąmoningai ar nesąmoningai išmoktas ir smegenų dėka automatizuotas elgesys. Nuo tos minutės, kai kažkoks veiksmas tampa įpročiu, jis vyksta tarsi fone, t.y. mums nereikia dėti jokių pastangų – veiksmas tiesiog įvyksta. Populiariausias pavyzdys – kasdieninė kelionė į darbą, dažniausiai atvykę į darbą, jūs net nebūsite atkreipę dėmesio kaip tai padarėte, tiesiog veikė Skaityti toliau …
Dažnai klausiu žmonių, kiek laiko, jų nuomone, reikia naujam įpročiui suformuoti iki automatizmo? Tikriausiai nieko nenustebinsiu, kad populiariausias atsakymas – 21 diena. Tai vienas didžiausių ir populiariausių įpročių mitų! Ne viena įpročių keitimo programa sukurta 21 dienos principu ir tik dabar kūrėjai prisipažįsta, kad visos šios programos nėra veiksmingos. Kodėl? Ogi todėl, kad 21 dienos Skaityti toliau …
Pagalvokime, jei mus atleido iš darbo, tai kalta ekonominė krizė, struktūriniai pasikeitimai įmonėje. Į darbą vėluojame dėl kamščių (tikrai blogas laiko planavimas čia nekaltas!), o jei prakišom žaidimą, tai iš esmės, nes teisėjas buvo kitos komandos pusėje. Vos tik kažkas nesiseka – kalta aplinka. Tačiau, kai mes ant bangos – gavome darbą, laimėjome rungtynes ar atvykome laiku Skaityti toliau …