Apie

Labas,

o kiek tu kartų norėjai pradėti sportuoti? gerti vandenį? sveikai maitintis? planuoti savo laiką? palydėti vyrą/žmoną į darbą bučiniu kiekvieną rytą? mažiau spoksoti į telefoną? pritaikyti tas super žinias ir nerealaus seminaro, po kurio tu manei, kad žinai viską, ko reikia, kad susikurtum dar geresnę ateitį? Spėju ne kartą, ne du ir net ne tris!

Atrodo jau kažką pradedi, viskas gerai, savimi didžiuojiesi, gal net pakankamai ilgai kažką darai ir jauti, kad tau tai teikia fizinę ar dvasinę naudą, pasitenkinimą, bet susergi/išvyksti atostogų/užgriūna darbų lavina ir viskas vėl grįžta į savas vėžias.

Pažįstama? Pažįstama ir man.

Aš esu Giedrė. Dirbu projektų vadove asmeninio ir profesinio tobulėjimo srityje su mokymais ir tam skirtomis platformomis. Aš kiekvieną dieną matau žmones, kurie džiaugiasi naujomis žiniomis, būna pakylėti, tačiau daugelis jų taip ir nesugeba ilguoju laikotarpiu žinių pritaikyti, pakeisti savo elgesio modelius ir įpročius.

Taip aš ką tik Tau, mano skaitytojau, pasakiau raktinį žodį, kuris yra mano aistra, galvos skausmas, laiko vagis, didžiausias susidomėjimo objektas ir šeimos narys – įprotis. Aš šventai tikiu, kad įpročiai mus gali sunaikinti arba paversti nugalėtojais. Taip pat šventai tikiu, kad labiau kreipdami dėmesį į savo įpročius, mes galime juos keisti.

O dar sutinku, kad pakeisti įpročius yra labai sunku, tačiau mokslas pateikia labai daug įdomių ir naudingų sistemų, kaip taip padaryti. Todėl kviečiu kartu keliauti su manimi įpročių kūrimo keliais.